Drukarka Fiskalna EMAR Printo Line

EMAR Printo Line – funkcjonalna i wygodna drukarka fiskalna z możliwością rozbudowy!Drukarka Fiskalna EMAR Printo Line

EMAR Printo Line to najnowsze urządzenie z rodziny Printo, od lat docenianej za niezawodność i łatwość obsługi. Drukarka fiskalna Printo Line, wzbogacona o nowoczesny design i kompaktowe wymiary,  kontynuuje tradycję poprzednich modeli. Dodatkowym atutem jest możliwość instalacji dodatkowego wyświetlacza Klienta, a także rozszerzona pamięć fiskalna, dzięki której urządzenie może działać nawet do pół roku dłużej niż inne drukarki fiskalne.

Wersja standardowa:
Cena netto: 1890
Cena brutto: 2324,70
Wersja z dodatkowym wyświetlaczem:
Cena netto: 2090
Cena brutto: 2570,70

EMAR Printo LineCechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

 

Rozszerzona pamięć fiskalna

Drukarka fiskalna EMAR Printo Line posiada zwiększoną pamięć fiskalną, pozwalającą na wykonanie 2000 raportów dobowych, podczas gdy inne urządzenia pozwalają jedynie na 1830 raportów. Dzięki temu możesz pracować z tym samym urządzeniem nawet do pół roku dłużej – bez dodatkowych kosztów.

 

Dodatkowy wyświetlacz

Drukarkę fiskalną EMAR Printo Line możesz w każdej chwili rozbudować o dodatkowy wyświetlacz. W zależności od potrzeb stanowiska handlowego, możesz wybrać wyświetlacz wolnostojący lub przykręcany do obudowy.

Cechy Użytkowe

  • Reklama jest wszędzie! – Drukując paragon, w nagłówku i stopce możesz zaprogramować grafikę w postaci logo Twojej firmy, dzięki czemu Klient sprawdzając paragon zawsze zobaczy Twoją reklamę. Możesz również drukować kody 2D z promocjami na paragonie.
  • Wytrzymały mechanizm drukujący – W drukarce zastosowano mechanizm drukujący Japońskiej firmy Fujitsu, który charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością oraz cichą pracą. Drukowane paragony są bardzo wyraźnie i czytelne, a wymiana papieru szybka i bezproblemowa.
  • Obcinacz w standardzie – EMAR Printo Line należy do segmentu małych, stacjonarnych drukarek fiskalnych i jako jedyna w swojej klasie posiada obcinacz paragonów.
  • NIP i faktury VAT – Drukarka jest zgodna z najnowszymi przepisami odnośnie wydruku na paragonie numeru NIP oraz faktur VAT.
  • Niewielkie wymiary – Wymiary urządzenia w podstawie to zaledwie: 13cm x 15,5cm, dzięki czemu zmieści na każdej ladzie handlowej zapewniając oszczędności przestrzenne i finansowe.
  • Wyświetlacz zewnętrzny – Drukarkę możesz w każdej chwili rozbudować o dodatkowy wyświetlacz. W zależności od potrzeb stoiska handlowego może on być dokręcony do boku drukarki lub też funkcjonować jako urządzenie wolnostojące.
  • Interfejsy komunikacyjne – Printo Line w opcji może być wyposażona w interfejs Ethernet lub Bluetooth. Możesz również standardowo korzystać z podłączenia drukarki poprzez port USB i RS232. Wszystkie złącza gniazd kabli przyłączeniowych (komputer, zasilacz, szuflada itp.) są umieszczone od spodu drukarki..
  • Wbudowane przypomnienia – Drukarka sama przypomni Ci o konieczności wykonania raportu dobowego czy przeglądzie okresowym.

Dane Techniczne

Ilość towarów: 300 000 PLU
Stawki PTU: 7 (A…G)
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: graficzny LCD
Wyświetlacz Klienta:

standardowy – wspólny z wyświetlaczem Operatora

dodatkowy – graficzny LCD, wolnostojący lub zintegrowany

Mechanizm drukujący: termiczny Fujitsu, easy load
Szybkość druku: do 100 mm/s
Ilość znaków w wierszu: 42
Rozmiar papieru: 57 mm, maksymalnie 30 m
Obcinacz papieru: tak
Komunikacja z komputerem:

1 x USB

1 x RS232

Ethernet (opcja dostępna za dopłatą)

Bluetooth (opcja dostępna za dopłatą)

Sterowanie szufladą: 1 x RJ12
Wbudowany akumulator: 11,1V / 2200 mAh
Wymiary (szer./gł./wys.): 129 x 158 x 128 mm
Waga: ~ 1,3 kg

Zdjęcia Produktu

Do Pobrania