Drukarka Fiskalna Emar TEMPO PRO (1 wyświetlacz)

Emar TEMPO PRO to zaawansowana drukarka fiskalna, wyposażona w wygodny wyświetlacz dotykowy!

Drukarka Fiskalna Emar TEMPO PROFunkcjonalność ON-LINE umożliwia komunikację z drukarką przez Internet, pozwalając na zdalny podgląd wystawionych paragonów i wykonywanie kopii bezpieczeństwa. Dodatkowo, drukarka TEMPO PRO posiada kilka wariantów konfiguracji. Wybór szerokości papieru (57 lub 80mm), dodatkowy wyświetlacz czy moduły komunikacji bezprzewodowej pozwalają na łatwe dostosowanie urządzenia do potrzeb Twojego biznesu.

Wersja na papier 57mm:
Cena netto: 1787,81
Cena brutto: 2199
Wersja na papier 80mm:
Cena netto: 1869,11
Cena brutto: 2299

Emar TEMPO PROCechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

 

Rozszerzona pamięć fiskalna

Drukarka fiskalna Emar TEMPO PRO posiada zwiększoną pamięć fiskalną, pozwalającą na wykonanie 2000 raportów dobowych, podczas gdy inne urządzenia pozwalają jedynie na 1830 raportów. Dzięki temu możesz pracować z tym samym urządzeniem nawet do pół roku dłużej – bez dodatkowych kosztów.

 

Usługi Online

Dostęp do paragonów ON-LINE

Podłączenie drukarki do Internetu daje możliwość dostępu ON-LINE do paragonów, zdalnego backupu i odczytu zawartości kopii elektronicznej drukarki. Zdalny backup to również większe bezpieczeństwo przechowywania zawartości kopii elektronicznej paragonów. Program EmarKopia poprzez sieć łączy się z drukarką i pobiera dane. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskasz dostęp ON-LINE z centrali firmy do każdej drukarki zainstalowanej w placówce handlowej w dowolnym miejscu.

 

Wybierz swoją wersję!

Drukarka fiskalna Emar TEMPO PRO z jednym wyświetlaczem dostępna jest w dwóch wariantach – na standardowy papier 57mm lub szerszy 80mm. Dodatkowo, oba warianty dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.

Drukarkę można też rozbudować o dodatkowy, wolnostojący wyświetlacz dla klienta, a także moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth lub Wi-Fi.

Cechy Użytkowe

  • Reklama jest wszędzie! – Drukując paragon, w nagłówku i stopce możesz zaprogramować grafikę w postaci logo Twojej firmy, dzięki czemu Klient sprawdzając paragon zawsze zobaczy Twoją reklamę. Możesz również drukować kody 2D z promocjami na paragonie.
  • Wygoda obsługi – Dotykowy wyświetlacz operatora sprawia, że obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Szybko i wygodnie masz dostęp do najważniejszych raportów i funkcji.
  • Obcinacz w standardzie – dla większej wygody, Emar TEMPO PRO wyposażona jest w szybki obcinacz papieru.
  • NIP i faktury VAT – Drukarka umożliwia wydruk NIP na paragonie i faktur VAT. Możesz również wydrukować dowolny wydruk np. potwierdzenie płatności kartą, bon zamówienia i wiele innych super formatek.
  • Rozszerzona pamięć fiskalna – Możliwość wykonania 2000 raportów dobowych pozwala pracować z drukarką do pół roku dłużej niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń.
  • Dostęp do paragonów ON-LINE – Podłączenie drukarki do sieci komputerowej umożliwia zdalny podgląd paragonów i wykonanie kopii bezpieczeństwa.
  • Wyświetlacz zewnętrzny – Drukarkę możesz w każdej chwili rozbudować o dodatkowy wyświetlacz wolnostojący.
  • Interfejsy komunikacyjne – TEMPO PRO standardowo wyposażona jest w złącza USB, RS232 i Ethernet. Dodatkowo może być rozszerzona o łączność Bluetooth lub Wi-Fi. Wszystkie złącza gniazd kabli przyłączeniowych (komputer, zasilacz, szuflada itp.) są umieszczone od spodu drukarki..
  • Wbudowane przypomnienia – Drukarka sama przypomni Ci o konieczności wykonania raportu dobowego czy przeglądzie okresowym.

Dane Techniczne

Ilość towarów: 165 000 PLU
Stawki PTU: 7 (A…G)
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: dotykowy LCD, graficzny 128×64 px
Wyświetlacz Klienta:

brak

wolnostojący, graficzny LCD 192x64px (opcja dostępna za dopłatą)

Mechanizm drukujący: termiczny Seiko CAPD247E-E, easy load system
Szybkość druku: do 200 mm/s
Nazwa towaru:

40 znaków + 35 znaków dla opisu towaru (wersja 57mm)

80 znaków + 35 znaków dla opisu towaru (wersja 80mm)

Rozmiar papieru: 57 mm lub 80mm, maksymalnie 80 m
Obcinacz papieru: gilotyna oraz profilowana krawędź tnąca
Porty Komunikacyjne:

USB

RS232

Ethernet

Bluetooth (opcja dostępna za dopłatą)

Wi-Fi (opcja dostępna za dopłatą)

Sterowanie szufladą: 1 x RJ12
Wbudowany akumulator: 11,1V / 2200 mAh
Wymiary (szer./gł./wys.): 151 x 249 x 135 mm
Waga: ~ 2 kg

Zdjęcia Produktu

Do Pobrania