Drukarka Fiskalna Posnet TRIO

Drukarka fiskalna Posnet TRIO – otwórz się na nowe możliwości!Drukarka Fiskalna Posnet TRIO

Posnet Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Te wszystkie rozwiązania zamknięte są w trójkątnej, kompaktowej formie. Jest niezawodna, umożliwia modułową rozbudowę dając zupełnie nowe możliwości poprzez zamontowanie obrotowego uchwytu.

Cena netto: 2399
Cena brutto: 2950,77

Posnet TRIOCechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

 

Stwórz własny system POS

Posnet Trio to dobre rozwiązanie w przystępnej cenie dla osób, które rozpoczynają działalność. Jest pierwszą i jedyną na rynku drukarką fiskalną z możliwością podpięcia innowacyjnego obrotowego uchwytu na urządzenie mobilne takie jak tablet czy smartfon. Dzięki niemu informacje wyświetlane na tablecie może zobaczyć sprzedawca a po obróceniu – klient. Istotną kwestią jest ergonomiczność – zestawiając drukarkę z urządzeniem mobilnym otrzymujesz w pełni funkcjonalny POS. Wraz z rozwojem firmy możesz wzbogacić i udoskonalić funkcjonalność drukarki o trzy moduły rozszerzenia..

Drukarka Fiskalna Posnet TRIO

Drukarka Fiskalna Posnet TRIO

 

Wygoda użytkowania

Nie wiesz które urządzenie wybrać, bo dopiero rozpoczynasz działalność? Moduły rozszerzeń rozbudują Trio wraz z rozwojem Twojej firmy. Drukarka wyposażona jest w duży i czytelny wyświetlacz widoczny dla klienta, na którym pojawiają się cztery linie z informacją o sprzedaży. Dzięki wejściu USB możesz podłączyć urządzenie mobilne (tablet, smartfon) ale także zasilać drukarkę jednocześnie ładując jej akumulator. Bez straty cennego czasu zmienisz rolki paragonu dzięki systemowi szybkiej wymiany papieru drop-in „wrzuć i drukuj”.

Drukarka Fiskalna Posnet TRIO

 

Bądź oryginalny i nowoczesny

Drukarka Posnet Trio potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing’u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.

Cechy Użytkowe

  • Modułowość – Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę – Klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność np. o dodatkowe porty komunikacyjne, większą bazę towarową itp.
  • Kody kreskowe i 2D – Wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.
  • Mechanizm drukujący „wrzuć i drukuj” – System szybkiej wymiany papieru „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.
  • NIP nabywcy na paragonie – Możliwość wydruku NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartośći od 450 PLN lub 100 EUR.
  • Otwarta faktura – Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku oraz umieszczanych na fakturze dodatkowych treści.
  • Superformatka i wydruki niefiskalne – Generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika np. kuponów rabatowych, warunków użytkowania, promocji, czy informacji z systemów lojalnościowych.
  • Grafika na paragonie – Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.
  • USB host – obsługa wielu urządzeń – Host USB pozwala podłączyć skaner, czytnik kart magnetycznych, pendrive oraz hub USB, który umożliwia obsługę aż 5 urządzeń.
  • Wydajny akumulator – Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.

Dane Techniczne

Ilość towarów: 250 000 PLU
Kasjerzy: 16
Stawki PTU: 7 (A…G)
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: graficzny LCD 192 x 64 piksele
Wyświetlacz Klienta: wspólny z wyświetlaczem Operatora
Mechanizm drukujący: termiczny Seiko, „drop in – wrzuć i drukuj”
Szybkość druku: do 30 linii/s
Ilość znaków w wierszu: 40
Rozmiar papieru: 57 mm, maksymalnie 30 m
Obcinacz papieru: nie
Komunikacja z komputerem:

1 x USB

1 x RS232 (przy wykorzystaniu modułu rozszerzenia I)

Bluetooth (przy wykorzystaniu modułu rozszerzenia II)

USB / micro USB (przy wykorzystaniu modułu rozszerzenia III)

Protokół komunikacyjny: POSNET/THERMAL
Sterowanie szufladą:

szuflada 5V

szuflada wielonapięciowa (po zastosowaniu dowolnego modułu rozszerzenia)

Wbudowany akumulator: Li-ion 7,2V/2150 mAh
Wymiary (szer./gł./wys.): 123 x 169 x 108 mm
Waga: ~ 700 g

Zdjęcia Produktu