Drukarka Fiskalna Posnet TEMO ONLINE

Drukarka fiskalna Posnet TEMO ONLINE – najmniejsze urządzenie Online na rynku.Drukarka Fiskalna Posnet TEMO ONLINE

Niewątpliwie jedną z najważniejszych zalet urządzenia jest jego rozmiar – to najmniejsza drukarka fiskalna Online na rynku. Swobodnie zmieścisz ją w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz jej używać poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zasilania wydrukujesz 80 000 wierszy paragonu. W razie potrzeby w każdej chwili możesz ją podłączyć do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.

Wersja standard:
Cena netto: 2299
Cena brutto: 2827,77
Wersja z modułem WiFi/Bluetooth:
Cena netto: 2499
Cena brutto: 3073,77

Posnet TEMO ONLINECechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

 

ONLINE

Jeśli używasz drukarki stacjonarnie i masz ją podłączoną przez USB do komputera z internetem, możesz wykorzystać port USB również do połączenia z CRK. Chcesz pracować mobilnie? Możesz łatwo rozbudować swoje urządzenie o dodatkowy moduł WiFi i wykorzystać go do połączenia z internetem i CRK.

Sprawdź, czy Twój biznes objęty jest obowiązkiem używania Kas Online!

Drukarka Fiskalna Posnet TEMO HS

 

Odporna na warunki atmosferyczne

Drukarka Posnet TEMO ONLINE  została zaprojektowana tak, abyś mógł jej używać w różnych warunkach. Jest odporna na zachlapanie, zakurzenie czy wstrząsy. Dzięki systemowi szybkiej wymiany papieru drop-in „wrzuć i drukuj” w łatwy sposób wymienisz rolkę paragonu. Dodatkowo możesz zabezpieczyć drukarkę, umieszczając ją w skórzanym pokrowcu.

 

Korzystaj z licznych funkcji drukarki

Jeśli zechcesz, możesz na paragonie umieścić czarno-białe logo swojej firmy bądź hasło reklamowe lub dodać kod kreskowy, co ułatwi odnalezienie konkretnej transakcji w systemie. Drukarka udostępnia szeroką gamę formatek, co to dla Ciebie oznacza? To, że wraz z paragonem możesz wręczyć klientowi dodatkowy wydruk zawierający kupon rabatowy, informacje o promocji lub jakikolwiek inny komunikat promocyjny. Na paragonie lub fakturze możesz umieścić dodatkowe linie, opisujące kod usługi, rozwijające nazwę towaru lub kod PKWiU. W fiskalnej części paragonu możesz także umieścić NIP nabywcy.

 

Używaj drukarki wszędzie, gdzie jej potrzebujesz

Posnet TEMO ONLINE to drukarka idealna do pracy w terenie. Doskonale sprawdza się na parkingach samochodowych, w wypożyczalniach rowerów lub sprzętu pływającego. Jej kompaktowy rozmiar bardzo dobrze wpisze się również w szufladę prawnika czy lekarza. Jeśli w swej pracy musisz się przemieszczać – Temo HS będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Cechy Użytkowe

 • ONLINE– Urządzenie fiskalne, które komunikuje  się z Centralnym Rejestrem Kas (CRK , inaczej Repozytorium) prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. CRK będzie gromadzić szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.
 • Mała i mobilna – Urządzenie mobline o wyjątkowo małych gabarytach i wadze.
 • Kody kreskowe i 2D – Wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.
 • Mechanizm drukujący „wrzuć i drukuj” – System szybkiej wymiany papieru „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.
 • NIP nabywcy na paragonie – Możliwość wydruku NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartośći od 450 PLN lub 100 EUR.
 • Otwarta faktura – Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku oraz umieszczanych na fakturze dodatkowych treści.
 • Superformatka i wydruki niefiskalne – Generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika np. kuponów rabatowych, warunków użytkowania, promocji, czy informacji z systemów lojalnościowych.
 • Grafika na paragonie – Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.
 • Wersje kolorystyczne – Urządzenie dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych obudowy.
 • Wydajny akumulator – Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.
 • Wytrzymała konstrukcja – Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.

Dane Techniczne

Ilość towarów: 100 000 PLU
Kasjerzy: 16
Stawki PTU: 7 (A…G)
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków z podświetleniem
Wyświetlacz Klienta: wspólny z wyświetlaczem Operatora
Mechanizm drukujący: termiczny Seiko, „drop in – wrzuć i drukuj”
Szybkość druku: 22 linie/s
Ilość znaków w wierszu: 40
Rozmiar papieru: 57 mm, maksymalnie 14 m
Obcinacz papieru: nie
Komunikacja z komputerem:

1 x Mini USB

WiFi/Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)

Protokół komunikacyjny: POSNET/THERMAL
Sterowanie szufladą: nie
Wbudowany akumulator: Li-ion 7,4V/2150 mAh
Wymiary (szer./gł./wys.): 86x 128 x 46 mm
Waga: ~ 315 g

Zdjęcia Produktu