Drukarka Fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE

Posnet Thermal HD ONLINE – drukarka do zadań specjalnych!Drukarka Fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE

Drukarka do zadań specjalnych – Posnet Thermal HD – teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i gwarancję najwyższej jakości.

Wersja z wyświetlaczem standardowym:
Cena netto: 2999
Cena brutto: 3688,77
Wersja z wyświetlaczem wolnostojącym lub podwieszanym:
Cena netto: 3099
Cena brutto: 3811,77

Posnet THERMAL HD ONLINECechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

ONLINE

Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Posnet Thermal HD ONLINE umożliwia to na dwa podstawowe sposoby. Czy masz drukarkę podłączoną do POS’a po USB, a Twój POS ma dostęp do internetu? Świetnie, bo nie musisz inwestować w dodatkową infrastrukturę na sklepie. Wykorzystaj port USB do połączenia z CRK. Jeśli masz taką możliwość podłącz drukarkę do CRK po LAN/Ethernet – to najszybsza i najłatwiejsza metoda integracji. Możesz również podłączyć drukarkę do routera wyposażonego w GSM i korzystać z łączności bezprzewodowej.

Sprawdź, czy Twój biznes objęty jest obowiązkiem używania Kas Online!

 

 

Swoboda wyboru

Drukarka Thermal HD ONLINE oferuje Ci duży wybór wyświetlaczy, dzięki którym w najbardziej odpowiedni sposób zaaranżujesz swoje miejsce sprzedaży. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy drukarki zarówno w pionie, jak i w poziomie, oraz możliwość zastosowania papieru w dwóch szerokościach – 57 lub 80 mm.

 

 

Sprawdzona w supermarketach i hotelach

Drukarka Posnet Thermal HD ONLINE poradzi sobie doskonale w każdym miejscu o dużym natężeniu ruchu. Najczęściej korzystają z niej super i hipermarkety, hurtownie i hotele oraz stacje paliw, lokale gastronomiczne czy fast-food’y. Spotkać ją możesz także w kinach, teatrach czy muzeach.

 

Cechy Użytkowe

 • Drukarka fiskalna ONLINE – Urządzenie fiskalne, które komunikuje  się z Centralnym Rejestrem Kas (CRK , inaczej Repozytorium) prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. CRK będzie gromadzić szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.
 • Czujnik bliskości końca rolki – Informuje użytkownika o zbliżającym się zakończeniu rolki papieru. Czujnik można regulować wg. własnego uznania.
 • Dwie szerokości papieru – Urządzenie obsługuje papier o szerokości 57mm lub 80mm.
 • Praca w poziomie i pionie– Drukarka może pracować zarówno ustawiona standardowo w poziomie, np. na ladzie, jak i podwieszona w pozycji pionowaj, np. na ścienie boksu kasowego.
 • Kody kreskowe i 2D – Wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.
 • Mechanizm drukujący „wrzuć i drukuj” – System szybkiej wymiany papieru „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.
 • NIP nabywcy na paragonie – Możliwość wydruku NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartośći do 450 PLN lub 100 EUR.
 • Otwarta faktura – Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku oraz umieszczanych na fakturze dodatkowych treści.
 • Superformatka i wydruki niefiskalne – Generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika np. kuponów rabatowych, warunków użytkowania, promocji, czy informacji z systemów lojalnościowych.
 • Grafika na paragonie – Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.
 • Monitoring transakcji – Funkcja wykorzystywana do integracji urządzenia z dowolnym systemem monitoringu. Umożliwia podgląd operacji kasjerskich.
 • Kompatybilność z szufladami – Urządzenie współpracuje z większością szuflad dostępnych na rynku.
 • Wyświetlacz podwieszany – Umożliwia efektywny i zapewniający oszczędność miejsca sposób na wyświetlanie informacji sprzedażowych dla Klienta. Można umieścić go w dowolnym miejscu, a drukarkę np. umieścić pod ladą.
 • Wytrzymała konstrukcja – Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.

Dane Techniczne

Komunikacja z CRK: USB, LAN/Ethernet
Ilość towarów: 250 000 PLU
Stawki PTU: 7 (A…G)
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: wspólny z wyświetlaczem Klienta
Wyświetlacz Klienta:

standardowy – alfanumeryczny LCD 4×20 znaków

wolnostojący – alfanumeryczny LCD 4×20 znaków

podwieszany – alfanumeryczny LCD 4×20 znaków

Mechanizm drukujący: termiczny Axiohm, typu „drop in – wrzuć i drukuj”
Szybkość druku: 47 linii/s
Ilość znaków w wierszu:

Dostępne trzy tryby wydruku:

– 56 znaków (papier 80mm)

– 40 znaków (papier 80mm)

– 40 znaków (papier 57mm)

Rozmiar papieru: 57 lub 80 mm, maksymalnie 100 m
Obcinacz papieru: tak (ceramiczny)
Komunikacja z komputerem:

1 x USB

2 x RS232

1 x Ethernet

Protokół komunikacyjny: POSNET/THERMAL
Sterowanie szufladą:

szuflada 6V, 12V, 18V, 24V

Wbudowany akumulator: NiMH 7,2V/1600 mAh, zapewniający wydruk min. 6000 linii
Wymiary (szer./gł./wys.):

143 x 181 x 144 mm bez wyświetlacza klienta

158 x 242 x 242 mm z wyświetlaczem klienta

Waga: ~ 2,6 kg

Zdjęcia Produktu