Drukarka Fiskalna Posnet TEMO HS

Drukarka fiskalna Posnet TEMO HS – Twój biznes w pigułce.Drukarka Fiskalna Posnet TEMO HS

Niewątpliwie jedną z najważniejszych zalet urządzenia jest jego rozmiar – to najmniejsza drukarka fiskalna na rynku. Swobodnie zmieścisz ją w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz jej używać poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zasilania wydrukujesz 80 000 wierszy paragonu. W razie potrzeby w każdej chwili możesz ją podłączyć do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB.

Cena netto: 2299
Cena brutto: 2827,77

Posnet TEMO HSCechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

Drukarka Fiskalna Posnet TEMO HS

 

Odporna na warunki atmosferyczne

Drukarka Posnet Temo HS została zaprojektowana tak, abyś mógł jej używać w różnych warunkach. Jest odporna na zachlapanie, zakurzenie czy wstrząsy. Dzięki systemowi szybkiej wymiany papieru drop-in „wrzuć i drukuj” w łatwy sposób wymienisz rolkę paragonu. Dodatkowo możesz zabezpieczyć drukarkę, umieszczając ją w skórzanym pokrowcu.

Drukarka Fiskalna Posnet TEMO HS

 

Korzystaj z licznych funkcji drukarki

Jeśli zechcesz, możesz na paragonie umieścić czarno-białe logo swojej firmy bądź hasło reklamowe lub dodać kod kreskowy, co ułatwi odnalezienie konkretnej transakcji w systemie. Drukarka udostępnia szeroką gamę formatek, co to dla Ciebie oznacza? To, że wraz z paragonem możesz wręczyć klientowi dodatkowy wydruk zawierający kupon rabatowy, informacje o promocji lub jakikolwiek inny komunikat promocyjny. Na paragonie lub fakturze możesz umieścić dodatkowe linie, opisujące kod usługi, rozwijające nazwę towaru lub kod PKWiU. W fiskalnej części paragonu możesz także umieścić NIP nabywcy.

Drukarka Fiskalna Posnet TEMO HS

 

Używaj drukarki wszędzie, gdzie jej potrzebujesz

Posnet Temo HS to drukarka idealna do pracy w terenie. Doskonale sprawdza się na parkingach samochodowych, w wypożyczalniach rowerów lub sprzętu pływającego. Jej kompaktowy rozmiar bardzo dobrze wpisze się również w szufladę prawnika czy lekarza. Jeśli w swej pracy musisz się przemieszczać – Temo HS będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Cechy Użytkowe

  • Mała i mobilna – Urządzenie mobline o wyjątkowo małych gabarytach i wadze.
  • Kody kreskowe i 2D – Wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.
  • Mechanizm drukujący „wrzuć i drukuj” – System szybkiej wymiany papieru „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.
  • NIP nabywcy na paragonie – Możliwość wydruku NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartośći od 450 PLN lub 100 EUR.
  • Otwarta faktura – Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku oraz umieszczanych na fakturze dodatkowych treści.
  • Superformatka i wydruki niefiskalne – Generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika np. kuponów rabatowych, warunków użytkowania, promocji, czy informacji z systemów lojalnościowych.
  • Grafika na paragonie – Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.
  • Wersje kolorystyczne – Urządzenie dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych obudowy.
  • Wydajny akumulator – Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.
  • Wytrzymała konstrukcja – Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.

Dane Techniczne

Ilość towarów: 100 000 PLU
Kasjerzy: 16
Stawki PTU: 7 (A…G)
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków z podświetleniem
Wyświetlacz Klienta: wspólny z wyświetlaczem Operatora
Mechanizm drukujący: termiczny Seiko, „drop in – wrzuć i drukuj”
Szybkość druku: 22 linie/s
Ilość znaków w wierszu: 40
Rozmiar papieru: 57 mm, maksymalnie 14 m
Obcinacz papieru: nie
Komunikacja z komputerem:

1 x Mini USB

Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)

Protokół komunikacyjny: POSNET/THERMAL
Sterowanie szufladą: nie
Wbudowany akumulator: Li-ion 7,2V/2150 mAh
Wymiary (szer./gł./wys.): 86x 128 x 46 mm
Waga: ~ 315 g

Zdjęcia Produktu