Kasa Fiskalna Posnet BINGO HS EJ

Kasa Fiskalna Posnet BINGO HS EJ to klasyka gatunku. Od lat niezwykle popularna i często wybierana przez właścicieli małych punktów handlowych lub usługowych.Kasa Fiskalna Posnet BINGO HS EJ

Posnet Bingo HS EJ to najnowsza wersja bardzo popularnej i chętnie wybieranej przez klientów kasy fiskalnej, docenianej jest za niewielkie gabaryty i intuicyjną obsługę. Model ten został wyposażony w kopię elektroniczną paragonów oraz szeroki wydruk na papierze 57mm. Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ przeznaczona jest do pracy w małych i średnich punktach sprzedaży. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i optymalnymi parametrami jak na kasę fiskalną w tym segmencie.

Cena netto: 1299
Cena brutto: 1597,77

Kasa Fiskalna Posnet BINGO HS EJ dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – grafitowej i grafitowo-pomarańczowej.

Posnet BINGO HS EJCechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

Kasa Fiskalna Posnet BINGO HS EJ

 

Przydatne funkcje

Kasa posiada wszystkie funkcje niezbędne przy prowadzeniu działalności handlowej. Jest wyposażona w kopię elektroniczną i może współpracować z szufladami o napięciu 6, 12, 18, lub 24V. W nazwie towaru możemy wprowadzić nawet 40 znaków oraz wydrukować NIP nabywcy na paragonie.

Kasa Fiskalna Posnet BINGO HS EJ

 

Idealna w małych punktach sprzedaży

Kasa Fiskalna Posnet BINGO HS EJ jest bardzo popularna w małych punktach sprzedaży, np. w kioskach, salonach fryzjerskich czy szkołach jazdy lub warsztatach samochodowych. Doskonale spełnia swoje zadania, a praca na tym urządzeniu jest niezwykle łatwa.

Cechy Użytkowe

  • Intuicyjna obsługa – Urządzenie posiada wyjątkowo proste w obsłudze i dostosowane do potrzeb użytkownika menu.
  • Jednoznaczna nazwa towaru – Odpowiednio duża liczba znaków w nazwie towaru pozwala tworzyć jasne i zrozumiałe dla Klientów opisy produktów na paragonach – zgodne z aktualnymi przepisami Ministerstwa Finansów.
  • NIP nabywcy na paragonie – Możliwość wydruku NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartośći od 450 PLN lub 100 EUR.
  • Kompatybilność z szufladami – Urządzenie współpracuje z z szufladami o napięciu 6 V, 12 V, 18 V i 24 V – większością szuflad dostępnych na rynku.
  • Legendarna solidność – Wytrzymała i słynąca z niezawodności konstrukcja zapewnia ciągłość pracy w warunkach nawet najbardziej intensywnej eksploatacji.
  • Rozbudowana funkcja przypomnień – Użytkownik ma możliwość zaprogramowania dowolnych przypomnień w urządzeniu. Dzięki temu we wskazanym czasie wyświetli się i zostanie wydrukowany żądany komunikat np. o konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku, czy urodzinach kierowniczki.
  • Szeroki papier – Wydruki na papierze o szerokości 57 mm sprawiają, że paragony są bardziej czytelne, i krótsze, dzięki czemu rzadziej wymieniamy rolkę papieru.
  • Wygodne użytkowanie – Kompaktowa obudowa, czytelne wyświetlacze oraz wygodna klawiatura zapewniają efektywność pracy i ergonomię użytkownika.

Dane Techniczne

Ilość towarów: 4000 PLU
Kasjerzy: 8
Nazwa towaru:
40 znaków
Grupy towarowe: 16
Opakowania: 16
Formy płatności: 8 (w tym 4 waluty)
Klawisze skrótów: 15
Stawki PTU: 7 (A…G)
Rabaty, narzuty: 8
Kody ważone: 10
Jednostki miary: 5
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: LCD 2×16 alfanumeryczny, podświetlany
Wyświetlacz Klienta: numeryczny LED, 8 cyfr
Klawiatura: 24 klawisze, w tym 5 programowalnych
Mechanizm drukujący: termiczny, „easy load”
Szybkość druku: 16 linii/s
Rozmiar papieru: 57 mm, maksymalnie 30 m
Porty standardowe: 2 x RS232, szuflada 6V, 12V, 18V lub 24V
Porty dodatkowe: 1 x USB (po zastosowaniu konwertera RS-USB), 2 x RS232, 1 x PS2 (po zastosowaniu multipleksera)
Wbudowany akumulator: AGM 6V/1,2 Ah
Wymiary (szer./gł./wys.): 287 x 220 x 105 mm
Waga: ~ 1900 g

Zdjęcia Produktu