Drukarka Fiskalna Posnet THERMAL XL2

THERMAL XL2 – nowa odsłona najlepszej drukarki Posnet!Drukarka Fiskalna Posnet THERMAL XL2

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 to kolejna wersja znanego i cieszącego się bardzo dużą popularnością na rynku urządzenia. Drukarka XL2 kontynuuje ponad dwudziestoletnią tradycję innowacji serii Thermal. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na wyjątkowo łatwe i ergonomiczne zaaranżowanie dowolnego stanowiska kasowego.

Wersja z wyświetlaczem standardowym:
Cena netto: 2799
Cena brutto: 3442,77
Wersja z wyświetlaczem wolnostojącym, podwieszanym lub OLED:
Cena netto: 2899
Cena brutto: 3565,77

Cechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

 

Cechy Użytkowe

 • Kody kreskowe i 2D – Wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.
 • Mechanizm drukujący „wrzuć i drukuj” – System szybkiej wymiany papieru „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.
 • NIP nabywcy na paragonie – Możliwość wydruku NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartośći do 450 PLN lub 100 EUR.
 • Otwarta faktura – Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku oraz umieszczanych na fakturze dodatkowych treści.
 • Superformatka i wydruki niefiskalne – Generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika np. kuponów rabatowych, warunków użytkowania, promocji, czy informacji z systemów lojalnościowych.
 • Grafika na paragonie – Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.
 • Kompaktowe rozwiązanie – Urządzenie o wyjątkowo małych gabarytach, które pozwala optymalnie wykorzystać miejsce na stanowisku kasowym.
 • Monitoring transakcji – Funkcja wykorzystywana do integracji urządzenia z dowolnym systemem monitoringu. Umożliwia podgląd operacji kasjerskich.
 • Kompatybilność z szufladami – Urządzenie współpracuje z większością szuflad dostępnych na rynku.
 • Szeroki papier – Wydruki na papierze o szerokości 57 mm sprawiają, że paragony są bardziej czytelne, i krótsze, dzięki czemu rzadziej wymieniamy rolkę papieru.
 • Wyświetlacz podwieszany – Umożliwia efektywny i zapewniający oszczędność miejsca sposób na wyświetlanie informacji sprzedażowych dla Klienta. Można umieścić go w dowolnym miejscu, a drukarkę np. umieścić pod ladą.
 • Wytrzymała konstrukcja – Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.

Dane Techniczne

Ilość towarów: 250 000 PLU
Stawki PTU: 7 (A…G)
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: wspólny z wyświetlaczem Klienta
Wyświetlacz Klienta:

standardowy – alfanumeryczny LCD 4×20 znaków

wolnostojący – alfanumeryczny LCD 4×20 znaków

podwieszany – alfanumeryczny LCD 4×20 znaków

kompaktowy – alfanumeryczny OLED 4×20 znaków

Mechanizm drukujący: termiczny Seiko, „drop in – wrzuć i drukuj”
Szybkość druku: 47 linii/s
Ilość znaków w wierszu: 40
Rozmiar papieru: 80 mm, maksymalnie 100 m
Obcinacz papieru: tak
Komunikacja z komputerem:

1 x USB

1 x RS232

1 x Ethernet

Protokół komunikacyjny: POSNET/THERMAL
Sterowanie szufladą:

szuflada 6V, 12V, 18V, 24V

Wbudowany akumulator: AGM 12V/1200 mAh, zapewniający wydruk min. 6000 linii
Wymiary (szer./gł./wys.):

131 x 171 x 139 mm bez wyświetlacza klienta

131 x 171 x 149 mm z wyświetlaczem kompaktowym

158 x 232 x 242 mm z wyświetlaczem standardowym

Waga: ~ 2,0 kg

Zdjęcia Produktu