Kasa Fiskalna ELZAB Mini E

Kasa fiskalna ELZAB Mini E to klasyczna, niezawodna konstrukcja – wzbogacona o nowe możliwości i kopię elektroniczną.Kasa Fiskalna ELZAB Mini E

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonów na karcie pamięci microSD. Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion również w pracy mobilnej.

Cena netto: 1090
Cena brutto: 1340,70 zł

ELZAB Mini ECechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

Kasa Fiskalna ELZAB Mini E

 

Wybierz swoją wersję

Kasa fiskalna ELZAB Mini E dostępna jest w dwóch wariantach – z klasyczną klawiaturą modułową lub z niskoprofilową klawiaturą pokrytą wytrzymałą folią, odporną na pył i wilgoć. Dodatkowo, kasa z klawiaturą niskoprofilową jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – jasnej i grafitowej.

Kasa Fiskalna ELZAB Mini E

 

Podłącz wszystko, czego potrzebujesz

ELZAB Mini E wyposażona jest w komplet złącz, pozwalających na bezpośrednie podłączenie wagi, czytnika kodów kreskowych, komputera i szuflady na pieniądze. Funkcjonalność kasy może zostać dodatkowo rozbudowana za pomocą akcesoriów – umożliwiając podłączenie terminala płatniczego czy modemu.

Cechy Użytkowe

  • Klawiatura do wyboru
    • Klawiatura membranowa – alfanumeryczna i programowalna – wielofunkcyjne klawisze pokrywa folia o bardzo wysokiej wytrzymałości, pod folią znajduje się wkładka papierowa z opisem klawiszy, można ją wyjąć, opisać ręcznie lub zastąpić nowym wydrukiem
    • Klawiatura modułowa – alfanumeryczna i programowalna, z tradycyjnymi klawiszami
  • NIP nabywcy na paragonie – Możliwość wydruku NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu.
  • Mobilność – Kasa  jest  przystosowana  do  pracy  mobilnej,  może  być  zasilana  z instalacji samochodowej.
  • Definiowanie klawiszy – Każdy klawisz może mieć nawet 4 znaczenia. Do klawisza można przypisać określone towary, formy płatności (gotówka, karta kre-dytowa, czek, bon) lub funkcje (kasjera lub kierownika, a nawet tak specyficzne jak wyłączenie kasy).
  • Klawisze szybkiej sprzedaży – Można również zdefiniować klawisze szybkiej sprzedaży towaru tak, aby każde naciśnięcie powodowało od razu wydruk paragonu z jedną pozycją sprzedaży, zapłaconego gotówką. Kasjer może wtedy wystawiać paragony przy minimalnym zaangażowaniu uwagi. To doskonałe udogodnienie dla sprzedających np. bilety w środkach komunikacji, kinach, muzeach, na imprezach, a także dla wystawiających paragony na parkingach.

Dane Techniczne

Ilość towarów: 3071 PLU
Kasjerzy: 5
Nazwa towaru:
34 znaki
Grupy towarowe: 99
Formy płatności: 6, plus 8 walut obcych
Klawisze skrótów: 62
Stawki PTU: 7 (A…G)
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2 x 24 znaki
Wyświetlacz Klienta: diodowy LED, 8 cyfrowy
Klawiatura: modułowa lub membranowa, 30 klawiszy, alfanumeryczna, programowalna
Mechanizm drukujący: termiczny, easy load
Szybkość druku: 52 mm/s
Rozmiar papieru: 57 mm, maksymalnie 40 m
Porty standardowe: 1 x PS/2, 1 x RJ-45, 1 x RJ-12, 1 x mini Jack
Wbudowany akumulator: Li-ion 7,4V/2000mAh
Wymiary (szer./gł./wys.): 205 x 195 x 77 mm
Waga: ~ 0,89 kg

Zdjęcia Produktu