Kasa Fiskalna Posnet MOBILE HS

Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. Kasa fiskalna Posnet MOBILE HS to najmniejsze urządzenie fiskalne na rynku, z którym udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

Mobile HS to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Kieszonkowe wymiary i waga (tylko 410 g) pozwalają zabrać kasę wszędzie tam, gdzie będzie potrzebna. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie czy kieszeni użytkownika. Posnet Mobile HS to świetne rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży oraz tam, gdzie lada sklepowa jest ograniczona.

Cena netto: 1299,00
Cena brutto: 1597,77

Kasa Fiskalna Posnet MOBILE HS dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i grafitowej.

Posnet MOBILE HSCechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

Kasa Fiskalna Posnet MOBILE HS

 

Małe jest… funkcjonalne

Kasa Mobile HS jest mała, ale bardzo wydajna. Pozwoli Ci wydrukować 8 000 paragonów bez dodatkowego zasilania. Poza zasilaniem sieciowym kasę Mobile HS naładujesz za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej. Co więcej, na paragonach możesz zaprojektować logo lub nazwę swojej firmy.

Kasa Fiskalna Posnet MOBILE HS

 

Wrzuć i drukuj

Wymiana papieru zajmuje kilka sekund. Polega na wykonaniu trzech, prostych ruchów: otwierasz – wrzucasz papier – zamykasz. I możesz pracować dalej.

Kasa Fiskalna Posnet MOBILE HS

 

Ubierz swoją kasę

Dla zabezpieczenia kasy Mobile HS polecamy eleganckie, skórzane etui. Możliwość wyboru jasnej lub ciemnej wersji kolorystycznej dodatkowo ozdobi Twoje urządzenie.

Kasa Fiskalna Posnet MOBILE HS

Kto pracuje na Mobile HS

Ze względu na nowatorskie wzornictwo, kasę Mobile HS doceniają klienci, którzy stawiają na design i cenią nowinki technologiczne.

Kasa sprawdza się w gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych i wszelkich małych lub mobilnych punktach handlowych, gdzie ważna jest ergonomia. Idealnie nadaje się też do pracy na parkingu lub w wypożyczalni, dzięki możliwości wprowadzenia dziesięciu cenników, definiowania asortymentu czy ustawiania cenników wg dni tygodnia.

Cechy Użytkowe

  • Najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku.
  • Mechanizm drukujący „wrzuć i drukuj” – System szybkiej wymiany papieru „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.
  • NIP nabywcy na paragonie – Możliwość wydruku NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartośći od 450 PLN lub 100 EUR.
  • Usługi czasowe – Funkcja szczególnie przydatna na parkingach i w wypożyczalniach, służąca do rejestracji i rozliczania usług czasowych. Kasa automatycznie wylicza opłatę za daną usługę w zależności od czasu jej trwania. Paragon jest drukowany na podstawie wcześniej wystawionego kwitu np. za parkowanie, czy wypożyczenie kajaka.
  • Wydajny akumulator – Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.
  • Grafika na paragonie – W nagłówku i stopce każdego paragonu i wydruku z kasy można wydrukować dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. logo sklepu lub reklama.
  • System mocowania – pozwalający na przytwierdzenie kasy w miejscu pracy (np. w samochodzie).
  • Komunikacja on-line z programem magazynowym.
  • Przypominanie o obowiązkowym przeglądzie technicznym i niewykonanym raporcie dobowym.

Dane Techniczne

Ilość towarów: 4000 PLU
Kasjerzy: 8
Nazwa towaru:
40 znaków
Grupy towarowe: 16
Opakowania: 16
Formy płatności: 16 (w tym 8 walut)
Klawisze skrótów: 10
Stawki PTU: 7 (A…G)
Rabaty, narzuty: 8
Kody ważone: 10
Jednostki miary: 5
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: LCD 2×16 alfanumeryczny, podświetlany
Wyświetlacz Klienta: LCD 2×16 alfanumeryczny, podświetlany
Klawiatura: 19 klawiszy, w tym 10 programowalnych
Mechanizm drukujący: termiczny Seiko, „drop in – wrzuć i drukuj”
Szybkość druku: 22 linie/s
Rozmiar papieru: 57 mm, maksymalnie 14 m
Porty standardowe: 1 x RS232, 1 x USB
Wbudowany akumulator: Li-ion 7,2V/2150 mAh
Wymiary (szer./gł./wys.): 85,4 x 162 x 48,5 mm
Waga: ~ 410 g

Zdjęcia Produktu

Do Pobrania