Kasa Fiskalna Posnet Bingo ONLINE

Kasa Fiskalna Posnet Bingo ONLINE to najnowsza wersja urządzenia z popularnej linii Bingo.Kasa Fiskalna Posnet Bingo ONLINE

Posnet Bingo ONLINE to najnowsza wersja bardzo popularnej i chętnie wybieranej przez klientów kasy fiskalnej, docenianej jest za niewielkie gabaryty i intuicyjną obsługę. Bingo ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji BINGO XL i w standardzie zostało wyposażone m.in. w złącze LAN/Ethernet, które można wykorzystać do komunikacji z CRK. Kasa fiskalna Posnet Bingo ONLINE przeznaczona jest do pracy w małych i średnich punktach sprzedaży.

Wersja standard:
Cena netto: 1399

Cena brutto: 1720,77

Posnet Bingo ONLINE do kupienia w czerwcu!

Posnet Bingo ONLINECechy UżytkoweDane TechniczneZdjęcia ProduktuDo Pobrania

Połącz się z CRK

Kasę BINGO ONLINE można podłączyć do CRK aż na trzy sposoby – wybierz taki, którego potrzebujesz. W standardzie dostępne jest złącze LAN/Ethernet. Jeśli posiadasz komputer połączony z Internetem  możesz podłączyć kasę do komputera wykorzystując złącze USB.  Nie poosiadasz internetu na stałe ? Nie martw się. W opcji dostępny jest również  uniwersalny modem BOX 3G, który mieści się we wnęce kasy.

Sprawdź, czy Twój biznes objęty jest obowiązkiem używania Kas Online!

 

Jeszcze większe możliwości

Kasę charakteryzuje łatwość obsługi, duża baza PLU – aż 8 000 towarów, a także szereg przydatnych interfejsów, w tym m.in.: 3 porty RS232, Ethernet oraz USB. BINGO ONLINE współpracuje z szufladami o napięciu 6,12,18 lub 24V.

 

 

Mechanizm drukujący

W kasie Bingo ONLINE zastosowano mechanizm drukujący „easy load”, który ułatwia szybką i bezproblemową wymianę papieru.

Cechy Użytkowe

  • Online – Urządzenie fiskalne, które komunikuje  się z Centralnym Rejestrem Kas (CRK , inaczej Repozytorium) prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. CRK będzie gromadzić szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.
  • Intuicyjna obsługa – Urządzenie posiada wyjątkowo proste w obsłudze i dostosowane do potrzeb użytkownika menu.
  • Jednoznaczna nazwa towaru – Odpowiednio duża liczba znaków w nazwie towaru pozwala tworzyć jasne i zrozumiałe dla Klientów opisy produktów na paragonach – zgodne z aktualnymi przepisami Ministerstwa Finansów.
  • NIP nabywcy na paragonie – Możliwość wydruku NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartośći od 450 PLN lub 100 EUR.
  • Kompatybilność z szufladami – Urządzenie współpracuje z z szufladami o napięciu 6 V, 12 V, 18 V i 24 V – większością szuflad dostępnych na rynku.
  • Legendarna solidność – Wytrzymała i słynąca z niezawodności konstrukcja zapewnia ciągłość pracy w warunkach nawet najbardziej intensywnej eksploatacji.
  • Rozbudowana funkcja przypomnień – Użytkownik ma możliwość zaprogramowania dowolnych przypomnień w urządzeniu. Dzięki temu we wskazanym czasie wyświetli się i zostanie wydrukowany żądany komunikat np. o konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku, czy urodzinach kierowniczki.
  • Szeroki papier – Wydruki na papierze o szerokości 57 mm sprawiają, że paragony są bardziej czytelne, i krótsze, dzięki czemu rzadziej wymieniamy rolkę papieru.
  • Wygodne użytkowanie – Kompaktowa obudowa, czytelne wyświetlacze oraz wygodna klawiatura zapewniają efektywność pracy i ergonomię użytkownika.

Dane Techniczne

Ilość towarów: 8000 PLU
Kasjerzy: 8
Nazwa towaru:
40 znaków
Grupy towarowe: 16
Opakowania: 16
Formy płatności: 8 (w tym 4 waluty)
Klawisze skrótów: 15
Stawki PTU: 7 (A…G)
Rabaty, narzuty: 8
Kody ważone: 10
Jednostki miary: 5
NIP nabywcy na paragonie fiskalnym: tak
Wyświetlacz Operatora: LCD 2×16 alfanumeryczny, podświetlany
Wyświetlacz Klienta: numeryczny LED, 8 cyfr
Klawiatura: 24 klawisze, w tym 5 programowalnych
Mechanizm drukujący: termiczny, „easy load”
Szybkość druku: 16 linii/s
Rozmiar papieru: 57 mm, maksymalnie 30 m
Porty standardowe: 3 x RS232, 1 x Ethernet, 1 x USB
Szuflada: 6V, 12V, 18V lub 24V
Porty dodatkowe: modem 3G (opcja)
Wbudowany akumulator: AGM 6V/1,2 Ah
Wymiary (szer./gł./wys.): 287 x 220 x 105 mm
Waga: ~ 1900 g

Zdjęcia Produktu